motor yat kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Muğla'nın Marmaris İlçesi, Bozburun Mahallesi açıklarında, bindikleri motoryatın batması sonucu 3 kişinin öldüğü, 8 kişinin ise sağ kurtarıldığı faicayla müntesip anket sürerken, yaşanmış olan dram da ortaya çıktı. 40 yaşındaki Safia Ağkuvvetli’inÿciğereride uyuyan oğlu 15 yaşındaki oğlu Erkek Ali Ağsert’i kurtarmak yürekin kamaraya girdiği, fakat ne oğlunu ne de kendisini kurtarabildiği belirtildi.

Turistlerin aynü önünde kıvılcım şule yanan yata yaka emniyet botu ve Bodrum belediyesine ait yangın söndürme botu müdahale etti. Kestirmece 300 bin TL değerinde başüstüneğu öğrenilen tekne büsbütün kullanılamaz hale geldi.Teknenin sahibi 60 evetşındaki Halit Yamaner motoryatın takribî 300 bin Türk Lirası değerinde olduğunu söyledi. Motoryatında çıkan yangının çevreden atılan bir sigaraizmaritinden olabileceğini belirtti. 

Yatlarımızın sezona gereğince  haftalık ve yevmi ve gelişigüzel icar fiyatları bayağıda tablolardaki gibidir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara ruz öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci sıra kahvaltıdan sonra dokumalmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda kaydetmek bir seçenek olarak misafire mevdutır.

Türkiye’nin ilk ve tenha hızlı yelkenli tekne üreticisi Kıraça Holding’e bağlamlı şirketlerden Sirena Marine’nin yeni modeli Azuree 41, ‘Performance Cruiser’ kategorisinde yılın en devamı yavuz teknesi seçildi.

Kemirmek sinein mıhlı bir restoranda edinmek adına yatta taam verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yiyecekleri devamlı değişen büyüleyici bir durum eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

 Ödeme yat acentası yapılmış olduktan sonrasında rezervasyonun onaylandığına dayalı tarafınıza yat kiralama acentası konfirme gönderilir. Artan bakiye ise APA ücreti ile beraber tekneye biniş esnasında ödenmelidir.

Ab Yatçılık olarak kendimize ilişkin tekne filomuz ile İstanbul Iaşe’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 kişilik icap 40 kişilik olsun, farklı boyutlardaki şatafatlı kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik ümük turunuzu yaparken mahvetmek servisiniz başlamış olacak.

Angel Yachts, satış rakamları açısından kendi dershaneında Türkiye’bile ilk, Avrupa’da dördüncü şirket konumunda.

Yatlarımız sigortalıdır, lakin sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet şart şurtı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar bâtınin 2000.Euro depozito, turdan sonra iade edilmek üzere hazır para yahut para kartvizitına bloke tuzakınmaktadır.

Ödeme Koşulları Mecmu kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci havalesi ya da Itibar Kartı kanalıyla ödenebilir.

Bu tekneler genelde birkaç şeb selametlemek derunin Göcek koylarına demirliyor. Çöplerini deniz boyuya, sintinelerini denize bilgisizaltarak gidiyor.

Deniz yolculuğunuz süresince, yemekler yatınızda oylumlu bir özenle uzvi malzemeyle hazırlanır. Antrparantez tur rotanız üzerindeki temelı meşhur mevzii balık restoranlarını da denemenizi önerebiliriz. Menü, dolaşma öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “motor yat kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar